Drake po raz kolejny udowadnia, że jest nie do zatrzymania. Wszystko wskazuje na to, że raper pobije swój własny rekord, debiutując z aż czterema numerami w TOP 5 Hot 100 Billboardu, a w samym TOP 30 zamieści ich… 21!

Kilka dni temu, bo 3 września, Drake zaprezentował swój szósty album studyjny „Certified Lover Boy” i jak można się było spodziewać, pobił dzięki niemu kolejne rekordy. Płyta jest najchętniej streamowanym krążkiem w dniu premiery w całej historii serwisu Spotify, a efekty tak wielkiego zainteresowania zobaczymy na listach Billboardu.

Jak mówią prognozy dotyczące notowania Hot 100, Drake zamieści wszystkie utwory z płyty w TOP 30, bijąc tym samym własny rekord. Do tej pory Drake był jedynym artystą, który zadebiutował ze swoimi kawałkami kolejno na pierwszym, drugim i trzecim miejscu rankingu. Dzięki „Certified Lover Boy” raper uplasuje się nie tylko na podium, ale również na czwartej pozycji. Na piątym miejscu można spodziewać się aktualnego numeru jeden, czyli singla Stay The Kid LAROI’a i Justina Biebera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here