Choć plotki na temat współpracy obu artystek krążą w sieci od dawna, nareszcie mamy ich oficjalne potwierdzenie. Lady Gaga i Ariana rzeczywiście nagrały duet, który powinniśmy usłyszeć niebawem.

Lady Gaga i Ariana Grande w jednym utworze to marzenie milionów fanów, które niebawem się spełni. Za pośrednictwem Instagrama, jeden z fanów Lady Gagi zapytał producenta Ariany, czy rzeczywiście stworzyły one kawałek „Rain On Me”. Tommy Brown potwierdził, że piosenka rzeczywiście istnieje, a co więcej – powinna zostać wkrótce wydana!

Kilka tygodni temu, w wywiadzie dla „PAPER”, Lady Gaga opisała „Rain On Me” jako rozmowę dwóch kobiet po przejściach. „Usiadłyśmy z nią i rozmawiałyśmy o naszym życiu. Dwie kobiety rozmawiające o tym, jak iść dalej i jak być wdzięcznym za to, co robisz. (…) Tak, możesz żyć w wielkiej rezydencji i w tym samym czasie czuć się martwym, pochowanym” – powiedziała.

Przypomnimy, że wskutek pandemii koronawirusa, premiera krążka „Chromatica” została przesunięta. Album miał ukazać się 10 kwietnia 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here