Użytkownicy Twittera z pewnością zauważyli, że hasło „RESPECT SELENA GOMEZ” nieprzerwanie znajduje się w trendach. Wszystko przez niesmaczny żart, który pojawił się w sitcomie „Byle do dzwonka”. W jednej ze scen zażartowano z przeszczepu nerki piosenkarki. Telewizja przeprosiła i zapowiedziała rekompensatę.

W 2017 roku Selena Gomez poinformowała fanów, że ma za sobą przeszczep nerki. Mimo że gwiazda oficjalnie poinformowała, iż dawcą była jej przyjaciółka Francia Raisa, producenci serialu „Byle do dzwonka”, będącego kontynuację hitowej serii, zażartowali z tego poważnego tematu. Widzowie mogli zobaczyć scenę, w której bohaterki dyskutują o tożsamości dawcy.

– Wiem, że dawcą dla Seleny Gomez była mama Justina Biebera. Boże, gdybym miała mój telefon, to mogłabym to udowodnić.

– Co udowodnić? Że jesteś idiotką? To była nerka Demi Lovato. Są najlepszymi przyjaciółkami, jak my kiedyś.

Na ścianie widoczny był też napis: „Czy Selena Gomez miała w ogóle nerkę?”. Po skandalu właściciele Peacock, NBCUniversal i producenci sitcomu przeprosili w oficjalnym oświadczeniu dla „Variety”.

„Przepraszamy. To nie było naszą intencją, by śmiać się ze zdrowia Seleny. Jesteśmy w kontakcie z jej teamem i przekażemy pieniądze dla jej fundacji The Selena Gomez Fund for Lupus Research” – napisano.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here