Tego występu Nicki Minaj z pewnością nie będzie wspominać jako udanego. Podczas wykonywania dwóch singli z Arianą Grande, raperka miała techniczne problemy z odsłuchem, przez co nie zgrywała się z wokalistką.

Dziś w nocy zakończył się pierwszy z dwóch weekendów tegorocznego festiwalu Coachella 2019. Jedną z głównych gwiazd, które zaprezentowały się publiczności zgromadzonej na Pustyni Kalifornijskiej była Ariana Grande. Artystka przygotowała wielkie show, podczas którego wykonała łącznie 26 utworów, a na scenie towarzyszyli jej specjalni goście: legendarny boysband N’Sync, Mase i P. Diddy oraz właśnie Nicki Minaj.

Podczas wspólnego wykonania utworu „Bang Bang”, będącego efektem współpracy z Jessie J, Nicki Minaj kompletnie nie potrafiła zsynchronizować się z Arianą przez problemy techniczne.

„Nic nie słyszymy!” – krzyczała w trakcie występu Grande.

Również kolejni goście wokalistki, a mianowicie Mase i P. Diddy, którzy pojawili się na scenie w trakcie wykonywania kawałka „Mo Money Mo Problems” spotkali się z podobnym problemem. Warto wspomnieć, że w 2017 roku grupa Radiohead odwołała swój festiwalowy koncert w związku ze słabym odsłuchem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here