Swój nowy singiel Iggy Azalea wypuści już w przyszłym tygodniu. 27-latka właśnie zdradziła datę premiery oraz oficjalną okładkę nadchodzącego singla ‚Savior’. luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Pierwszym oficjalnym singlem z drugiego studyjnego albumu australijskiej raperki – ‚Surviving the Summer’ – została kompozycja ‚Savior’. W utworze gościnnie pojawi się Quavo, zaś premiera piosenki została zaplanowana na przyszły piątek. Iggy kilka godzin temu opublikowała oficjalną okładkę swojego premierowego singla.

Wykonawczyni przeboju ‚Fancy’ wyjaśniła niedawno tło powstania swojego nadchodzącego utworu. Okazuje się, iż ‚Savior’ wywodzi się z okresu, którego 27-letnia Azalea z pewnością nie mogła zaliczyć do udanych.

Savior zostało stworzone w czasie, w którym czułam się jakbym utknęła w martwym punkcie i w którym byłam bardzo samotna, ale nadal nie mogłam podnieść słuchawki i przyznać się nawet najbliższym przyjaciołom jak beznadziejnie się czułam; mam zatem nadzieję, że mogę połączyć się z każdym kto przechodził przez to samo, za pomocą tej piosenki.” napisała Iggy na Twitterze. „Nie mogę doczekać się, aż to usłyszycie.” 

Zrobiłam to, co potrzebowałam do tego, żeby odnaleźć swoją radość jeszcze raz, chcę po prostu, żeby to nagranie pomogło chociaż jednej osobie w tym samym #savior” dodała raperka.