W ubiegłym miesiącu Beyoncé opublikowała „HOMECOMING: THE LIVE ALBUM”, na którym znalazły się wersje live utworów z jej pamiętnego występu podczas festiwalu „Coachella”. Już teraz wiemy, że to nie koniec tegorocznych premier od Queen Bey.  

19 lipca do polskich kin trafi długo wyczekiwana nowa ekranizacja „Króla Lwa”, w której głos Nali użyczyła Beyoncé. Dodatkowo artystkę będzie można usłyszeć na soundtracku do filmu m.in. w kultowym „Can You Feel the Love Tonight”. Według doniesień 37-latka nagrała na potrzeby filmu także nowe, niesłyszane wcześniej piosenki. Efekty mamy poznać już na początku lipca.

Ponadto Jon Favreau – reżyser „Króla Lwa” – w rozmowie z „Variety” zdradził kilka szczegółów dotyczących nowego muzycznego materiału Beyoncé, niezwiązanego z filmem. „Beyoncé jest cudowna. Przychodziła, patrzyła. Słyszałem rzeczy, nie tylko te, które nagrywaliśmy do filmu. Ona także pracuje nad swoją muzyką. Jest oszałamiającym talentem, a ja mam szczęście współpracować z nią”.

Przypominamy, że według artykułu opublikowanego przez „The Sun” na nowej płycie nie będzie już utworów opowiadających o relacjach pomiędzy artystką, a jej równie znanym mężem. Podczas pracy nad krążkiem Beyoncé skupiła się przede wszystkim na tematyce feministycznej. Ponadto źródła podają, że na Bey7 znajdzie się wiele energicznych piosenek, które idealnie sprawdzą się na imprezowych parkietach. Według mediów album ujrzy światło dzienne już tego lata. Również i tym razem można się spodziewać, że premiera krążka odbędzie się bez wcześniejszej promocji i zapowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here