Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów Edyty Górniak. Polska wokalistka postanowiła w końcu wydać singiel – premiera „Króla” już dziś wieczorem podczas TVN-owskiego „Top of the Top Sopot Festival”.

Mimo tego, że Edyta Górniak to z pewnością jedna z największych gwiazd na naszym rodzimym podwórku, to piosenkarka nie rozpieszcza swoich fanów premierowymi kompozycjami. W czasach, w których artyści wypuszczają singiel za singlem, a płyty wydaje się częściej niż raz na dwa lata, wytrwali wielbiciele divy na nowy krążek czekają już przeszło siedem lat. Po wydanej w 2017 roku kompozycji będącej efektem kontrowersyjnej współpracy z Donatanem, Górniak w przerwie między nagraniami do kolejnego reality-show (według plotek tym razem ma uczyć się jeździć pod szyldem stacji TVN) znalazła chwilę na wypuszczenie premierowego singla.

Kompozycja „Król” wyprodukowana przez Gromee’go swoją premierę telewizyjną będzie miała ok. godziny 22 w stacji TVN. Za tekst piosenki odpowiada sama Ania Dąbrowska.

W sercu wszystkie emocje.. Ale także Cisza. Mogłabym napisać wiele słów a i tak żadne z nich nie odda tej chwili, bo stałaby się błaha. Żyję dla Muzyki. Dzięki niej także. Taki dzień to dla mnie Święto. Czekałam wiele lat, aby spotkać Twórcę, który tak niemożliwie bezbłędnie czuje swojego artystę. Od lat nie miałam tyle Muzyki na wyciągnięcie ręki.. A wszystko to Dzięki Tobie Gromee. Szczęśliwej Premiery ❤Tobie. Nam. Wam” napisała Edyta.

Również sam Gromee nie krył zachwytu nad współpracą z polską divą.

„Dziś już oficjalnie mogę napisać że zrobiliśmy to! Edyta Górniak & Gromee – Król. Drogi moje i Edyty spotkały się w studiu i od tamtego momentu spędziliśmy wspólnie sporo czasu z muzyką. To dla mnie zaszczyt i ogromna przyjemność pracować z jednym z najlepszych głosów w Polsce a przede wszystkim z tak wrażliwą i utalentowaną Kobietą. Powstało sporo muzyki. Na początek pojawi się Król. Premiera telewizyjna jutro po 22:00 w TVN podczas festiwalu Top Of The Top w Sopocie. Premiera radiowa w piątek.” napisał.

Nowy singiel Górniak to projekt ściśle tajny. Jak donoszą tabloidy, reżyser festiwalu w Sopocie poprosił wszystkich obecnych podczas prób divy o wyłączenie urządzeń umożliwiających utrwalenie występu, a wszystko w obawie przed przedwczesnym wyciekiem kompozycji do sieci.

”Bardzo, bardzo proszę o to, aby wszyscy wyłączyli telefony. Nie nagrywali, nie robili zdjęć. Schowajcie wszystko, co mogłoby zarejestrować występ” apelowano.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here