Do premiery najnowszego singla Kanadyjki pozostał już tylko jeden dzień. Avril Lavigne opublikowała oficjalną okładkę singla „Head Above Water” na swoim Instagramie.

Na ten dzień czekali wszyscy fani Avril Lavigne. Już jutro, 19 września 2018 roku, po trzyletniej przerwie, wykonawczyni przeboju „Complicated” opublikuje swój pierwszy singiel zatytułowany „Head Above Water”, który zapowiada jej szósty album studyjny.

Od kliku dni, na profilach społecznościowych artystki odliczane są dni do wielkiej premiery singla, przeplatane fragmentami tekstu, a nawet samego utworu! Na dzień przed oficjalnym wypuszczeniem kawałka, Avril Lavigne postanowiła opublikować jego oficjalną okładkę. Zdjęcie powstało podczas tej samej sesji, co pierwsze fotografie zwiastujące nową erę, o których pisaliśmy kilka tygodni temu. Jak na razie nie wiadomo, czy owe zdjęcie pochodzą z planu teledysku, czy też ze specjalnej sesji zdjęciowej towarzyszącej promocji „Head Above Water”.

Pogłoski mówią, że wraz z premierą utworu, zaprezentowane zostanie również oficjalne lyric video. Wideoklip ma pojawić się w piątek. Pewne jest natomiast to, że Avril Lavigne zarejestrowała już pierwszy występ na żywo z najnowszym singlem w programie „Jimmy Kimmel Live!”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here