Fani Rity Ory muszą uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości. W najnowszym wywiadzie z wokalistką zawarto bowiem informację, że jej kolejny album ukaże się dopiero… jesienią.


rita-ora


Przypomnijmy, że wszyscy wielbiciele talentu Ory na follow-up do jej debiutanckiego krążka – ‚ORA’ – muszą czekać już niemalże sześć długich lat. Rita swój pierwszy album wydała w sierpniu 2012 roku, a od kilkunastu miesięcy zapowiada rychłą premierę jego następcy. Początkowo album miał ukazać się w zeszłym roku, następnie jego datę przełożono na początek 2018 roku, dziś już wiadomo, że materiał nie ujrzy światła dziennego wcześniej niż za kilka miesięcy.

W najnowszym wywiadzie Ory dla niemieckiego Glamour przekazano informację jakoby Rita po raz kolejny przełożyła datę premiery drugiego studyjnego albumu – tym razem ma ona ukazać się jesienią. Z nadchodzącego materiału wydano dotychczas trzy piosenki, które znajdą się na niezatytułowanym jeszcze krążku – ‚Your Song’, ‚Anywhere’ oraz ‚For You’.

Rita jakiś czas temu potwierdziła, że nad albumem pracuje m.in. z Julią Michaels, zaś w pracach wspiera ją także duet Stargate.