Dobre wieści dla wszystkich wyczekujących nowego krążka od Little Mix. Dziewczyny podzieliły się dzisiaj długo wyczekiwaną informacją o dacie premiery ich piątego albumu jak również zdradziły tytuł oraz wygląd oficjalnych okładek.

Brytyjski girlsband wyjawił dzisiaj za pomocą konta na Twitterze tytuł nadchodzącego wydawnictwa. „Uwielbiamy sposób w jaki przez lata nazwaliście każdą z naszych er. Dlatego też zdecydowałyśmy się nazwać nasz następny album … „LM5”. Ciężko pracowałyśmy, jesteśmy dumne i możemy szczerze powiedzieć, że to nasz ulubiony album do tej pory.

„LM5” do sprzedaży trafi już 16-tego listopada, a jego przedsprzedaż rusza w ten piątek (19.10).

Little Mix on Twitter

We love how you’ve named each of our eras over the years. So we’ve decided to call our next album…#LM5 We’ve worked so hard on this, we are so proud & can honestly say this is our favourite album to date. You’ll be able to pre-order it from THIS FRIDAY.

Płyta ukaże się w trzech wersjach – standardowej z 14 piosenkami, Deluxe zawierającej 18 piosenek i zdjęcia, a także Super Deluxe, w której fani znajdą 18 piosenek oraz zdjęcia, filmiki i ręcznie napisane listy od dziewczyn.

Przypominamy, że niecały tydzień temu premierę miał pierwszy singiel promujący „LM5”. Utwór zatytułowany „Woman Like Me” jest jedną z najchętniej ściąganych piosenek w ostatnich dniach. Oprócz Perrie, Jesy, Leigh-Anne i Jade w singlu wystąpiła również raperka Nicki Minaj.

Wszystkie okładki LM5 zobaczycie poniżej.

Standardowa
Deluxe
Super Deluxe

Nowość od Little Mix już dostępna w sieci. Posłuchaj singla „Woman Like Me” z gościnnym udziałem Nicki Minaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here