Nowa płyta Justina Biebera jest już oficjalnie dostępna na całym świecie. Wydawnictwo zatytułowane „Justice” jest szóstym albumem studyjnym w karierze kanadyjskiego gwiazdora i następcą nominowanego do Grammy „Changes”. 

Justin na Instgaramie wytłumaczył przesłanie stojące za jego najnowszym projektem i jego tytułem: „W czasach, gdy na tej zepsutej planecie jest tak wiele złego, wszyscy pragniemy uzdrowienia i sprawiedliwości dla ludzkości. Tworząc ten album, moim celem było stworzenie muzyki, która zapewni komfort, jak również stworzenie piosenek, z którymi ludzie będą mogli się utożsamiać i połączyć, aby poczuć się mniej samotnie. Cierpienie, niesprawiedliwość i ból mogą powodować poczucie bezradności. Muzyka to wspaniały sposób na przypominanie sobie nawzajem, że nie jesteśmy sami. Muzyka może być sposobem nawiązywania relacji i łączenia się ze sobą. Wiem, że nie mogę rozwiązać problemu niesprawiedliwości na świecie poprzez tworzenie muzyki, ale wiem, że jeśli wszyscy wykonamy swoją część, używając naszych darów, by służyć tej planecie i sobie nawzajem, to będziemy o wiele bliżej jedności. Robię małą część. Moja część. Chcę kontynuować rozmowę o tym, czym jest sprawiedliwość, abyśmy mogli dalej leczyć.” – napisał.

Wokalista mocno zaangażował się w tworzenie tego krążka. „Myślę, że to pierwszy raz w moim życiu, kiedy naprawdę podobało mi się wydawanie albumu.” – przyznał w rozmowie z „Billboard”.

Album jeszcze przed premierą promowany był przez utwory „Holy„, „Lonely„, „Anyone” oraz „Hold On„. Dzisiaj, wraz z krążkiem światło dzienne ujrzał kolejny singiel „Peaches” wraz z nakręconym do niego teledyskiem, którego obejrzeć można TUTAJ. Pełna tracklista „Justice” poniżej.

TRACKLISTA:
1. 2 Much
2. Deserve You
3. As I Am (featuring Khalid)
4. Off My Face
5. Holy (featuring Chance the Rapper)
6. Unstable (featuring the Kid Laroi)
7. Interlude
8. Die For You (featuring Dominic Fike)
9. Hold On
10. Somebody
11. Ghost
12. Peaches (featuring Daniel Caesar & Giveon)
13. Love U Different (with Beam)
14. Loved By You (with Burna Boy)
15. Anyone
16. Lonely (with Benny Blanco)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Justin Bieber opublikował teledysk do najnowszego singla zatytułowanego „Peaches”. Piosenka promuje wydany dzisiaj album „Justice”

Justin Bieber pozuje dla magazynu „Billboard” i zdradza tracklistę nowej płyty

Policyjny pościg za Justinem Bieberem w jego najnowszym teledysku do singla „Hold On”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here