Wyczekiwany musical inspirowany twórczością Britney Spears zadebiutuje jeszcze w tym roku. Show nosi tytuł „Once Upon A One More Time”.

Po problemach związanych z pandemią i przymusowym przesunięciem planowanej daty premiery, teraz nareszcie poinformowano, że od 30 listopada 2021 do 2 stycznia 2022 produkcję z piosenkami kultowej gwiazdy będzie można zobaczyć w Sidney Harman Hall w Waszyngtonie.

Pomimo użycia utworów Britney, „Once Upon A One More Time” nie będzie się skupiało na jej biografii, lecz będzie całkowicie odrębną fikcyjną historią. Format taki znany jest na przykład z hitu „Mamma Mia”. Utwory Księżniczki popu będą śpiewać prawdziwe baśniowe księżniczki. Fabuła komediowego musicalu przedstawiać będzie znane, alternatywne wersje popularnych bajek o księżniczkach, takich jak 

W musicalu użyto ponad 20 piosenek z repertuaru Britney Spears. Wśród nich znalazły się zarówno wielkie przeboje, takie jak np. „Oops I Did It Again”, „Lucky”, „Circus”, czy „Toxic”, jak również te mniej rozpoznawalne utwory.

Reżyserką musicalu jest nominowana do prestiżowej nagrody Tony Kristin Hanggi, a za choreografię odpowiedzialni są Keone i Mari Madrid. Sama Britney nie brała twórczego udziału w powstaniu tej produkcji, ale zaakceptowała scenariusz i dała musicalowi swoje błogosławieństwo: „Jestem bardzo podekscytowana na musical z moimi piosenkami – szczególnie takim, który rozgrywa się w tak magicznym świecie pełnym postaci, na których dorastałam, które kocham i uwielbiam” – przyznała jeszcze w 2019 roku, dodając „To dla mnie spełnienie marzeń!”. 

Warto dodać, że jeszcze w 2019 roku Sony Pictures nabyło prawa do filmowej adaptacji „Once Upon A One More Time”. Co za tym idzie, fani Britney mogą się spodziewać, że wciągu najbliższych lat musical z piosenkami ich idolki trafi na duży ekran.

„The Battle for Britney”: czego nowego dowiadujemy się z dokumentu o Britney Spears? [CYTATY]

Britney Spears ostro o kolejnym filmie na swój temat: „Te dokumenty są pełne hipokryzji!”

Gwiazda TikToka, Addison Rae porównała się do Britney Spears. Fani Księżniczki popu oburzeni

Rekordowa ilość dziennych szczepień na COVID… i to dzięki Britney Spears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here