Poznaliśmy nowe szczegóły filmu dokumentalnego o życiu i karierze jednej z największych współczesnych gwiazd estrady. Długowyczekiwana produkcja ma zadebiutować za nie cały rok. 

Reżyser Peter Berg (Rihanna współpracowała z nim już w 2012 roku na planie „Battleship: Bitwa o Ziemię”) udzielił wywiadu, w którym zdradził kilka nowych informacji na temat filmu. Dokument ma ujrzeć światło dzienne latem 2021 na platformie Amazon Prime Video, która w zeszłym roku wykupiła film za robiące wrażenie 25 milionów dolarów.

„Dokument Rihanny to coś, nad czym pracuję z nią od prawie czterech lat” – powiedział Berg w rozmowie z „Collider”. „Amazon wyda go latem przyszłego roku, miejmy nadzieję, że około 4 lipca. Ostatnie cztery lata z nią to była naprawdę epicka podróż”.

Reżyser wypowiedział się również na temat samej artystki „Jest niezwykłą kobietą, która każdego dnia wydaje się rozwijać i otwierać nowe biznesy i nowe przedsięwzięcia w tempie, za którym trudno nadążyć. Więc za każdym razem, gdy myślimy, że skończymy film i go wyemitujemy, ona robi coś w rodzaju linii modowej, takiej jak Fenty, jej kolekcję bielizny lub linię produktów do pielęgnacji skóry. Pracuje na pełnych obrotach, teraz tworzy nową muzykę i odnosi duże sukcesy w biznesie, jest przedsiębiorcą. Pozwalamy temu rosnąć, ale spróbujemy to zamknąć wiosną i wypuścić film latem.”

Według nieoficjalnych doniesień film dokumentalny będzie nosić tytuł „Rihanna: Volume One”.

Jeszcze w tym roku zobaczymy film dokumentalny o życiu i karierze Rihanny? „Film zostanie ukończony za około półtora miesiąca”

Rihanna w nowej piosence. Posłuchaj kawałka „BELIEVE IT” nagranego u boku rapera PARTYNEXTDOOR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here