Normani skończyła nagrywać swój pierwszy solowy album. Po naprawdę długim wyczekiwaniu, krążek byłej członkini Fifth Harmony już niedługo trafi do sprzedaży.

Wschodząca gwiazda R&B w najnowszym wywiadzie zdradziła, że skończyła już prace nad swoim debiutanckim solowym albumem. Wydawnictwo ma ujrzeć światło dzienne już w te wakacje.

Wokalistka wypowiedziała się również na temat brzmienia jej nowej muzyki – „Naturalnie skłaniam się ku upiorniejszym, mroczniejszym dźwiękom. Dobór brzmienia jest moją ulubioną częścią produkcji, szczególnie jeśli mam przy sobie producenta, który jest gotów przełamać bariery. Po prostu gramy i nie przejmujemy się zasadami. Zaczynałam w super popowym girlsbandzie, ale dorastałam słuchając muzyki R&B z lat 90 i tak właściwie to słucham tego do dzisiaj. Między tymi gatunkami jest tak dużo miejsca, że mogę naprawdę się bawić” – powiedziała. Dalej Normani mówiła również o nadchodzących klipach i wizualizacjach: „Nie zawsze jestem taka cukierkowa jak w „Motivation” (…) Przygotuj się na coś odwrotnego, ale nadal do przyjęcia dla szerokiego grona odbiorców„.

Według nieoficjalnych doniesień, pierwszy oficjalny singiel z płyty Normani ujrzy światło dzienne w ciągu kilku najbliższych tygodni. Gwiazda już wcześniej informowała, że promujący go teledysk został już nagrany. Co do samego albumu, którego premiera zaplanowana jest na lato, wiadomo że znajdzie się na nim współpraca z SZĄ, a także utwory stworzone z Ilyą Salmanzadehem – producentem m.in. jej przeboju „Motivation”.

Normani opublikowała fragment nowej piosenki

Premiera nowej muzyki Normani już w przyszłym miesiącu

Normani wypowiedziała się na temat rasistowskich wpisów Camili Cabello. „Byłoby kłamstwem, gdybym powiedziała, że ta konkretna sytuacja mnie nie skrzywdziła”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here