Mariah Carey już wkrótce będzie mieć okazję podzielić się z całym światem historią swojej bujnej kariery, tym razem opowiedzianą z jej punktu widzenia. Już w 2020 roku na półkach sklepowych pojawi się autobiografia legendarnej diwy.

Według informacji podawanych przez zagraniczne media Mariah Carey rozpoczęła pracę nad autobiografią już w zeszłym roku. Książka skupiać się będzie przede wszystkim na drodze artystki na szczyt. Naturalnie nie zabraknie wspomnień z początków kariery Mimi oraz nieznanych jak dotąd ciekawostek z jej życia prywatnego. Według zapowiedzi Mariah poruszy takie tematy jak m.in. głośny rozwód z Tommy’m Mottolą, walka z chorobą dwubiegunową, załamanie nerwowe oraz udany comeback w połowie lat 00′.

Wydawcą biografii jest Andy Cohen – prezenter telewizyjny, prowadzący program „Watch What Happens Live with Andy Cohen”, a prywatnie także dobry znajomy Mariah.

Tydzień temu Mariah miała okazję świętować 25 urodziny albumu „Merry Christmas”. Z tej okazji wydana została reedycja tego słynnego świątecznego krążka. „Merry Christmas (Deluxe Anniversary Edition)” jest dostępne do przesłuchania w całości TUTAJ.

Mariah Carey wydała reedycję swojego świątecznego albumu. Posłuchaj płyty „Merry Christmas (Deluxe Anniversary Edition)” [streaming-party]

Mariah Carey wypuściła nowy teledysk do kultowego „All I Want For Christmas Is You”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here