Premiera nowej odsłony „Aniołków Charliego” jest wyczekiwana przez publiczność nie tylko za sprawą samego filmu, ale także soundtracku! Główny singiel promujący film zatytułowany „Angel” został stworzony przez Lane Del Rey, Miley Cyrus oraz Ariane Grande. Premiera wraz z teledyskiem już w ciągu dwóch tygodni!

Plotki na temat współpracy trzech pań krążyły już od czerwca. Oficjalnie potwierdzone zostały po wydaniu traileru do filmu, gdzie w tle słyszymy ich wspólną kompozycję. Już w lipcu w mediach krążyły zdjęcia z planu teledysku do utworu „Angel”, gdzie Del Rey prezentowała się w czarnym skórzanym stroju.

Od tamtego czasu żadna z artystek nie poinformowała o dacie wydania materiału. Podczas opublikowanego wczoraj wywiadu, dziennikarz zapytał Lanę o singiel.

„Piosenka jest bardzo urocza, jest naprawdę fajna, kiedy pierwszy raz ją usłyszałam, nie byłam jej częścią oczywiście, były tam tylko wokale Ariany. Chcieli, abym coś napisała do tej piosenki, stworzyłam bridge i zaśpiewałam małe części w tle refrenu”. – odpowiedziała artystka.

„Zobaczyłyśmy trzy sceny z filmu, nagrałyśmy teledysk. Chciałabym powiedzieć, że wyjdzie w ciągu dwóch tygodni” – dodała wokalistka, zapytana o datę wydania piosenki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here