Taylor Swift już w sierpniu wypuści swój kolejny krążek zatytułowany „Lover”. Premierowy materiał wokalistki zwiastują hitowe single „ME!” z Brendonem Urie oraz „You Need To Calm Down”. Tymczasem do sieci właśnie przedostały się nieoficjalne informacje o prawdopodobnej trackliście nowego albumu wokalistki.

Nowy album Taylor Swift to jeden z najbardziej gorących i wyczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku, a każdy pojawiających się newsów podgrzewa emocje fanów wokół premiery wydawnictwa. Teraz robi się jeszcze bardziej gorąco – do sieci przedostała się właśnie rzekoma i niepotwierdzona tracklista utworów, jakie potencjalnie mają znaleźć się na krążku „Lover”. Źródłem informacji jest portal Reddit, w którym zamieszczono grafikę z tytułami, a następnie informacje pojawiły się również na forum muzycznym ATRL. Według tych spekulowanych informacji na albumie znajdzie się utwór nagrany wspólnie z Seleną Gomez.

Informacje te należy jednak przyjmować z odrobiną ostrożności – nie zostały one jeszcze potwierdzone przez wytwórnię wokalistki lub przez samą artystkę czy jej team.

Potwierdzony jest natomiast fakt, że siódmy krążek Taylor Swift jest zatytułowany „Lover” i do sklepów trafi już 23 sierpnia. Pewne jest również to, iż na płycie znajdzie się łącznie aż 18 piosenek. Przypomnijmy, także że w niedawno udzielonym wywiadzie, amerykańska gwiazda zapowiedziała, że nadchodzące wydawnictwo będzie jej najdłuższym oraz znajdzie się na nim sporo skocznych utworów, jak i emocjonalnych ballad.

Poniżej możecie sprawdzić nieoficjalną trackliste płyty „Lover”.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here