Nieco ponad 2 tygodnie temu świat obiegła informacja o tym, że członkinie Fifth Harmony porzucają na pewien czas wspólne projekty po to, aby skupić się na swoich solowych karierach. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo usłyszymy solowy album jednej z nich, zaś na trackliście krążka znajdzie się kawałek nagrany wspólnie z Missy Elliott.


fifth-harmony-photoshoot-by-epic-records-2017-1

Po 6 latach wspólnej pracy dziewczyny z Fifth Harmony ogłosiły przerwę w swojej działalności. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.


Pod koniec zeszłego roku Normani Kordei, znana głównie jako  członkini Fifth Harmony, podpisała solowy kontrakt z grupą S10 Entertainment & Media. W lutym informowaliśmy o tym, że młoda gwiazda wyjawiła jakoby jej krążek był już gotowy w 30%. Możecie o tym przeczytać TUTAJ.

Po sieci krąży stale powiększająca się lista potencjalnych featuringów, na której znaleźć można takie osoby jak m.in. Victoria Monét, Ester Dean i The Stereotypes. Do tego grona dołączyła ostatnio legendarna Missy Elliott.

Na Twitterze wywiązała się ciekawa wymiana zdań pomiędzy artystkami, z której wynika, że obie Panie mają w planach wejść razem do studia.


https://twitter.com/MissyElliott/status/980810510932365312?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.breatheheavy.com%2Fmissy-elliott-and-normani-kordei-have-plans-to-collaborate-together%2F

„Artyści zaufali mi przy pisaniu dla nich piosenek. Zastanawiam się jacy artyści tak samo zaryzykowaliby przy obstawieniu mnie jako reżysera swojego teledysku” napisała Missy.

W odpowiedzi na Tweeta Missy Normani opublikowała emotkę przedstawiającą dziewczynę z podniesioną ręką do góry. Na reakcję Elliott nie było trzeba długo czekać.

Hej sis! Twoi fani i tak piszą do mnie o naszej współpracy. Mam nadzieję, że już niedługo zawitamy do studia.” dodała Missy.