Pogłoski o powrocie legendarnego girlsbandu krążą już od paru lat. Według najnowszych doniesień trwają właśnie prace nad nową trasą koncertową Spice Girls, która ma zostać oficjalnie ogłoszona już na początku listopada.

Tydzień bez nowych doniesień na temat powrotu Spice Girls tygodniem straconym. Z wywiadów przeprowadzanych z członkiniami zespołu dochodzą do nas różne (często niestety sprzeczne) informacje. Grupa miała pojawić się w „Carpool Karaoke” Jamesa Cordena, wystąpić na ślubie Księcia Harrego i Meghan Markle, a nawet wydać całkowicie nowy album.

Na początku tego roku Mel B wypowiedziała się na temat potencjalnego powrotu Spice Girls. „Jesteśmy przyjaciółkami. Mamy swoje spotkania, na których pijemy herbatę i rozmawiamy o różnych rzeczach. Teraz każda z nas jest rodzicem i ta możliwość, że wszystkie pięć jesteśmy w stanie zapełnić areny i koncerty jest wspaniałym uczuciem”.

Emma Bunton on Twitter

Love my girls!!! Exciting! ❤️❤️❤️❤️❤️

W maju Scary Spice potwierdziła informacje o trasie koncertowej obejmującej Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. „Umowa została podpisana i cała nasza piątka z niecierpliwością czeka na ponowne wejście na scenę”, powiedziała w rozmowie z „Hello Magazine”. Na ten temat wypowiedział się również Simon Fuller – producent telewizyjny i były menedżer grupy.

Z najnowszego wywiadu z Mel B wynika, że już 5-tego listopada będzie się można spodziewać specjalnego ogłoszenia od Spice Girls.

Sunrise on Twitter

We sat down with @OfficialMelB for a candid chat about her life and a possible Spice Girls reunion! https://t.co/MNiinfRtiK

Nie wiadomo jednak czy podczas potencjalnej trasy koncertowej fani będą mogli podziwiać pełny skład kultowego girlsbandu. Victoria Beckham w rozmowie z „Vogue” przyznała, że nie planuje w najbliższym czasie powracać na scenę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here