Dobre wieści dla fanów Miley Cyrus. Powrót amerykańskiej gwiazdy ma nastąpić już na początku przyszłego miesiąca. Wkrótce usłyszymy efekt jej współpracy ze znanym producentem Markiem Ronsonem.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus w wakacje usunęła całą zawartość swojego Instagrama oraz zaktualizowała zdjęcia profilowe i zdjęcia w tle na wszystkich profilach w serwisach społecznościowych. Zostały one zastąpione czarną grafiką, co mogło sugerować, że wokalistka przymierza się do rozpoczęcia nowej ery w swojej karierze. Jakiś czas temu do sieci przedostały się również nieoficjalne informacje dotyczące współpracy Cyrus z Markiem Ronsonem, z którym miała stworzyć „piosenki łamiące serce”.

Tymczasem wczoraj teoria o powrocie wokalistki została potwierdzona przez telewizyjne show The Graham Norton Show, w którym to już na 7 grudnia został zaplanowany występ Miley Cyrus i Marka Ronsona z singlem zatytułowanym „Nothing Breaks Like a Heart”. Natomiast nie wiadomo jeszcze kiedy utwór oficjalnie trafi do sprzedaży cyfrowej.

Ostatni album Miley Cyrus – „Younger Now” – ukazał się rok temu. Nie osiągnął on tak spektakularnego sukcesu jak jego poprzednicy, jednakże pozwolił gwieździe zdobyć hit „Malibu”.

Pop Crave on Twitter

@MileyCyrus and @MarkRonson will perform their new collaboration, „Nothing Breaks Like A Heart” at The Graham Norton Show on Friday, December 7th.

Music Mundial on Twitter

MarkRonson and #MileyCyrus will perform their new single together, ‚Nothing Breaks Like a Heart,’ on „The Graham Norton Show” on Friday, December 7!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here