Powrót Miley Cyrus może nastąpić jeszcze w te wakacje. Jeden z amerykańskich serwisów donosi, że wokalistka, która w zeszłym tygodniu wyczyściła swoje media społecznościowe, zaplanowała premierę nowej muzyki na sierpień. 


LUVPOPnation 🌍

Oficjalna grupa dyskusyjna wszystkich fanów Luvpop. Dołącz do nas i buduj z nami muzyczną społeczność. – bez hejtu, – bez spamowania, – bez ograniczeń. 👉 FB: facebook.com/luvpopPL 👉…

Przypomnijmy, że Miley Cyrus jakiś czas temu usunęła całą zawartość swojego Instagrama oraz zaktualizowała zdjęcia profilowe i zdjęcia w tle na wszystkich profilach w serwisach społecznościowych. Zostały one zastąpione czarną grafiką, co może sugerować, że wokalistka już wkrótce rozpocznie nową erę w swojej karierze. Zabieg taki do tej pory stosowało wiele gwiazd szykujących muzyczne powroty, wliczając w to Katy Perry i Eda Sheerana.

Teoria o rychłym powrocie Miley została właśnie potwierdzona m.in. przez US Weekly. Amerykański tabloid powołując się na swojego informatora potwierdza, że 25-latka swoją nową muzykę wypuści już w sierpniu.

To wszystko dlatego, że wydaje nową muzykę w przyszłym miesiącu. Wszystko na jej Instagramie zostało zaplanowane.” donosi źródło US Weekly.

Warto dodać, że Cyrus została zauważona m.in. w znanym studiu nagraniowym Electric Lady Studios w Nowym Jorku. Wokalistka także podzieliła się wspólnym zdjęciem z Ryanem Adamsem oraz Markiem Ronsonem, z którym miała stworzyć „piosenki łamiące serce”. Ostatni album Miley Cyrus – „Younger Now” – ukazał się niespełna rok temu. Nie osiągnął on tak spektakularnego sukcesu jak jego poprzednicy, jednakże pozwolił gwieździe zdobyć hit „Malibu”.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here