Wczoraj informowaliśmy Was o wielkim comebacku Justina Timberlake. Już dziś znane są szczegóły nadchodzącego lead-singla kolejnego projektu wokalisty.

Po tygodniach spekulacji 36-letni piosenkarz wczoraj oficjalnie potwierdził, iż jego kolejny album ukaże się już na początku przyszłego miesiąca. Krążek ‚Man of the Woods’ zadebiutuje dokładnie 2 lutego 2018 roku, zaś już w najbliższy piątek ma pojawić się pierwszy singiel z projektu. Znane są już szczegóły premierowego utworu Timberlake’a.

Nadchodzący singiel nosi tytuł ‚Filthy’ – za produkcję kompozycji odpowiadają Timbaland, Danja oraz sam wokalista. Według zagranicznych źródeł reżyserią teledysku miał zająć się Mark Romanek, reżyser m.in. legendarnego klipu do singla ‚Scream’ Michaela Jacksona i Janet Jackson. Wokalista podzielił się również okładką singla ‚Filthy’ – znajdziecie ją poniżej.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Justina: od najbliższego piątku przez cztery kolejne tygodnie wokalista będzie publikował premierowe utwory z krążka ‚Man of the Woods’.

Niedawno magazyn Rolling Stone opublikował informacje dotyczące kolejnego krążka Justina Timberlake’a. Według RS album ten ma „przekraczać granicę sposobami, których nie oczekiwaliście”. Na premierowym wydawnictwie Timberlake’a ma pojawić się również duet z gwiazdą country Chrisem Stapletonem.

„Album będzie zawierał pełno hitów” donosił ww. serwis muzyczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here