powrót Ellie Goulding jest niecierpliwie wyczekiwany od długiego czasu. Brytyjska wokalistka postanowiła nie trzymać fanów już dłużej w niepewności i wyjawiła tytuł nadchodzącego singla.

Po wielu spekulacjach Ellie Goulding poprzez media społecznościowe potwierdziła, że już wkrótce rozpocznie się jej nowa era. Brytyjska gwiazda właśnie ogłosiła, że jej nowy singiel nosi tytuł „Close To Me” i prawdopodobnie ukaże się już pod koniec tego tygodnia. Grafika zamieszczona przez wokalistkę, na której widzimy trzy złączone ręce z charakterystycznymi tatuażami może sugerować, że utwór został wyprodukowany przez amerykańskiego producenta i DJ-a Diplo, a w roli gościa pojawi się raper Swae Lee.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Ellie Goulding usunęła całą zawartość swojego Instagrama oraz zaktualizowała zdjęcia profilowe oraz zdjęcia w tle na wszystkich profilach w serwisach społecznościowych. Zostały one zastąpione czarną grafiką ze wzorem w panterkę, co podsyciło plotki, że wokalistka już wkrótce rozpocznie nową erę w swojej karierze.

Ostatni krążek Brytyjki „Delirium” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do podium zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w Wielkiej Brytanii oraz USA. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „On My Mind” czy „Something in the Way You Move”.

Zapowiedź singla „Close To Me” znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here