powrót Cheryl jest niecierpliwie wyczekiwany przez jej fanów od długiego czasu. Wszystko wskazuje na to, że nowy singiel brytyjskiej wokalistki -„Love Made Me Do It” ukaże się już niebawem, gdyż artystka właśnie zaktualizowała całą zawartość swoich social mediów.

Cheryl w ostatnich miesiącach usunęła się z życia publicznego. Gwiazda, która sławę zdobyła dzięki girlsbandowi Girls Aloud, skupiła się na wychowywaniu swojego syna – Beara, a także ciężko pracowała nad dużą ilością nowej muzyki. Od kilku miesięcy w sieci pojawiały się kolejne doniesienia – mniej lub bardziej wiarygodne – na temat statusu prac Brytyjki nad następcą wydanego w 2014 roku krążka „Only Human”.

Według nieoficjalnych informacji krążących w sieci można się spodziewać, że 35-letnia piosenkarka w najbliższym czasie wyda swój premierowy singiel. Dzisiaj Cheryl usunęła całą zawartość swojego Instagrama oraz zdjęcie profilowe, a ponadto umieściła w biogramie hasztag z tytułem nowego singla „Love Made Me Do It” co może sugerować, że już w najbliższych dniach nastąpi jego premiera.

Zabieg taki do tej pory stosowało wiele gwiazd szykujących muzyczne powroty, wliczając w to Katy Perry i Eda Sheerana czy Taylor Swift przy okazji krążka „reputation”. Amerykańska gwiazda usunęła wówczas całą zawartość swoich mediów społecznościowych, po czym opublikowała wideo z wężem w roli głównej, zwiastujące nową erę. Chwilę później swoją światową premierę miał singiel „Look What You Made Me Do”. W tym roku podobną taktykę zastosowała także Christina Aguilera zapowiadając wydany 4 miesiące temu swój szósty studyjny album „Liberation” oraz Ellie Goulding.

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu do mediów przedostały się nieoficjalne informacje mówiące o tym, że nowy singiel Cheryl został zatytułowany „Love Made Me Do It” i swoją premierę ma mieć jeszcze tej jesieni. Prawdopodobnie utwór został wyprodukowany przez utytułowane producenckie trio The Invisible Men.

„Możemy ujawnić, że pierwszy singiel nazywa się „Love Made Me Do It” i skupia się na bolesnym rozstaniu piosenkarki z Liamem Payne i innych zawodach miłosnych. (..) To bardzo ostry utwór w klimacie pop-dance, a nie typowa piosenka, której można by było się spodziewać po Cheryl.” informował jakiś czas temu tabloid The Sun.

Cheryl (@cherylofficial) * Zdjęcia i filmy na Instagramie

Obserwujący: 3.7 mln, obserwowani: 0, posty: 0 – zobacz zdjęcia i filmy zamieszczone przez Cheryl (@cherylofficial) na Instagramie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here