Dziś swoje 39. urodziny obchodzi jedna z największych gwiazd popu. W trakcie trwającej ponad dwadzieścia lat kariery Britney Spears nagrała kilkanaście wielkich hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Księżniczka popu ma jednak na swoim koncie znacznie więcej numerów, które zasługiwały na więcej uwagi. Oto kilka z nich.

Britney Spears ma na swoim koncie dziewięć albumów studyjnych i kilkadziesiąt singli. Na wydawnictwach artystki skrywają się jednak perełki, o których wiedzą głównie jej fani. Które piosenki z repertuaru wokalistki powinny zostać singlami?

Touch of my Hand

W 2003 roku Britney Spears zaprezentowała swoj dojrzalszy wizerunek. Miało to związek z promocją albumu „In the Zone”, który uważany jest za jeden z najlepszych w jej karierze. Na uwagę z pewnością zasługuje utwór „Touch of my Hand”, którego współautorką jest sama Brit. Kompozycja traktuje o masturbacji. We stan!

Get Naked

Gdyby ta piosenka została singlem i doczekała się teledysku, z pewnością mielibyśmy międzynarodowy hit. Wkręcający się w głowę bit i bardzo bezpośrednia prośba Britney, by się rozebrać, chyba nikogo nie pozostawiłyby obojętnym. „Get Naked” to bezsprzecznie jedna z najodważniejszych i najbardziej zadziornych kompozycji w repertuarze gwiazdy.

Phonography

Fani Britney Spears często narzekają, że najlepsze utwory trafiają na wersje deluxe jej albumów. Tak było w przypadku rozszerzonej edycji krążka „Circus”, na którym znalazł się numer „Phonography”.

He About To Lose Me

Chociaż „Femme Fatele” to album naszpikowany elektronicznymi brzmieniami, a wokal Brit został przepuszczony przez autotune na najwyższych częstotliwościach, to znalazło się na nim miejsce na bardziej liryczną odsłonę piosenkarki. W utworze „He About To Lose Me” gwiazda śpiewa swoim głosem, pozbawionym wszelkich ozdobników.

Change Your Mind

Gdyby trzeba było wskazać najbardziej zmarnowany potencjał na singla, to wybór padłby na ten numer. W 2016 roku popowe gwiazdy jeszcze niechętnie sięgały po latynoskie motywy. Britney się odważyła i przy okazji stworzyła jeden z najlepszych bangerów w swoim dorobku. Ach, era „Glory” byłaby uratowana!

Nowa piosenka Britney Spears. Utwór „Swimming In The Stars” promuje reedycję albumu „Glory”

Nowa piosenka Britney Spears już niebawem! „Swimming in the Stars” pojawi się na winylu

Pocałunek Madonny z Britney Spears i Christiną Aguilerą. Wyciekło nagranie z prób do VMA 2003

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here