Polscy fani nie zdążyli jeszcze dojść do siebie po pierwszym całkowicie wyprzedanym koncercie latynoskiego wokalisty w Polsce, a już muszą zbierać energię na kolejny. Menadżer artysty wyjawił na swoim Instagramie, że Maluma w przyszłym roku ponownie odwiedzi nasz kraj z trasą koncertową.

W czwartek, 27 czerwca 2019 roku, Maluma po raz pierwszy zaprezentował się przed polską publicznością. 25-latek wystąpił w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot w ramach trasy koncertowej „11”11 Tour” i zachwycił kilkanaście tysięcy osób. Jak widać, polscy fani również zachwycili wokalistę i jego management. Podczas live’a na Instagramie, organizator tournée Malumy – Renelio Perez potwierdził, że wykonawca przeboju „HP” już za kilka miesięcy ponownie zagra w Polsce.

Póki co, nie są znane żadne szczegóły nadchodzącego koncertu. Wiadomo jedynie tyle, że ma się on odbyć w lutym 2020 roku. Gdy tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji, natychmiast wam je przekażemy. Póki co, pozostaje się nam cieszyć z kolejnej możliwości zobaczenia Malumy w Polsce. Jeśli zastanawiacie się, czy warto, polecamy naszą relację z czwartkowego koncertu. Znajdziecie ją TUTAJ.

Aktualizacja: Według najnowszych doniesień, koncert Malumy w Polsce ma odbyć się w lutym 2020. Póki co, nieznane są żadne szczegóły dotyczące wydarzenia.

Aktualizacja 2: Wszystko wskazuje na to, że Maluma ogłosi swój kolejny koncert w Polsce niebawem. Na ten moment wiadomo, że 27 lutego pojawi się w Pradze, a 7 marca nieopodal Mediolanu we Włoszech. 2 października 2019 roku, Renelio Perez CP opublikował w grupie fanów wokalisty następujący post: Big Artist in Poland announcement Soon ❤️🇵🇱.

Z OSTATNIEJ CHWILI: MALUMA PONOWNIE W POLSCE!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My jeszcze żyjemy wczorajszym koncertem #Maluma. Relację znajdziecie już na www.luvpop.pl ⭐

Post udostępniony przez Luvpop.pl (@luvpop.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here