Wyczekiwany album Duy Lipy w końcu oficjalnie ujrzał światło dzienne. „Future Nostalgia” dostępna jest już we wszystkich serwisach streamingowych.

Single z albumu 24-latki podbijają listy przebojów na całym świecie. Hit „Don’t Start Now”  utrzymuje się na drugim miejscu amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100. Ponadto kolejny utwór z krążka Future Nostalgia „Physical” stał się ulubieńcem fanów i przez wielu uważany jest za perełkę w muzycznym dorobku piosenkarki. 26 marca artystka wydała także teledysk do kolejnego singla „Break My Heart”.

Już dziś wokalistka wypuszcza album tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano. Na trackliście znajdziemy 11 utworów. Trasa promująca krążek Future Nostalgia Tour została przełożona na początek przyszłego roku z powodu panującej epidemii.

Album przynajmniej na razie nie będzie dostępny w fizycznej wersji. Ze względu na epidemię koronawirusa nie ma możliwości sprowadzenia wersji CD z europejskiego magazynu centralnego z Atton. Termin dostępności albumu pozostaje nieznany. Warner Music Poland będzie informował o sytuacji na bieżąco. Tymczasem wydawnictwo „Future Nostalgia” możecie streamować już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here