Ariana Grande w dniu wydania swojego czwartego wydawnictwa zatytułowanego „Sweetener” udzieliła wywiadu dla radia Beats 1, należącego do firmy Apple. Temat rozmowy krążył wokół muzyki oraz ślubu 25-latki. Podczas pytania na temat utworu zamykającego krążek wokalistki – „get well soon” – wokalistka nie kryła wzruszenia.

Ariana zdradziła, że piosenka „get well soon” nie dotyczy wyłącznie zamachu w Manchesterze, który miał miejsce 22 maja 2017 roku. Kompozycja ma mówić także o jej wewnętrznych demonach i o tym z czym sama musiała się uporać.

„Oczywiście kiedy widzisz to w wiadomościach, uderza cię to, ale w inny sposób. Źle się czujesz, tweetujesz o tym, wstawiasz post, wysyłasz kondolencje, mówisz coś i idziesz do przodu” rozpoczęła Ariana. „Ale wtedy przychodzą święta, myślisz już tylko o tym. Są ludzie, których dotyka to na stałe.”

„To gówno oddziałuje na ludzi permanentnie. Wszystko zależy od perspektywy, ona zmienia wszystko, zmienia twoje życie. Chcesz być bardziej obecny, podążać za szczęśliwymi impulsami, zrozumieć to później i być w tym momencie (…) Nie chcesz się bać, ponieważ to jest to czego oni chcą, jeżeli dasz im to, wtedy oni wygrają”. dodała Grande. „Prawda jest taka, że jest to cholernie przerażające, idziesz gdziekolwiek, patrzysz na miejsca inaczej i podróżujesz. Nie podoba mi się to, że ochroniarz chodzi za mną wszędzie, nie lubię robić tego typu rzeczy, sprawia to, że nie czuję się jak człowiek. Nie lubię tego. Wiem, że ludzie próbują dbać o mnie, ale ja chce tylko uciec ze znajomymi, biegać dookoła i być wolna. Ale myślisz o tym inaczej kiedy coś takiego się zdarza.” tłumaczyła piosenkarka.

Fragment wywiadu Ariany Grande dla Beats 1 możecie obejrzeć poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here