Stworzony przy współpracy z marką Pokémon singiel „Electric” zaliczył ogromnego flopa. Najnowsza piosenka Katy Perry nie trafiła nawet do Billboard Hot 100. 

Zła passa Katy Perry niestety trwa. Słynnej wokalistce, która jeszcze kilka lat temu podbijała listy przebojów z takimi hitami jak „Teenage Dream” czy „Dark Horse”, od jakiegoś czasu z trudnością przychodzi powtórzenie dawnych sukcesów komercyjnych.

Jej najnowszemu utworowi o nazwie „Electric” nie udało się zadebiutować w rankingu Billboard Hot 100 prezentującym listę najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych. Singla zabrakło również na liście przebojów w Wielkiej Brytanii.

Dla pocieszenia warto wspomnieć, że singiel, w jego pierwszym tygodniu od premiery znaleźć można na Billboard Global 200 i Billboard Global Excl. U.S., gdzie uplasował się na odpowiednio 120 i 112 pozycji.

„Electric” to połączenie sił Katy Perry i Pokémona. Jest to pierwsza piosenka z „Pokémon 25: The Album”, pełnej gwiazd muzyki kompilacji, która celebruje 25 lat od powstania świata Pokémon. W teledysku do „Electric” artystce towarzyszy sam Pikachu.

Katy Perry wydała utwór i klip „Electric” przy współpracy z Pokémon

Katy Perry wydała remix piosenki „Cry About It Later”. Na nowej wersji gościnnie z Luísa Sonza i Bruno Martini

Roksana Węgiel śpiewa Katy Perry. Młoda gwiazda wzięła na warsztat hit „Chained to the Rhytm”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here