W ostatnio udzielonym wywiadzie dla amerykańskiego wydania „Vogue”, Taylor Swift wypowiedziała się na temat swoich politycznych poglądów. Popularny muzyk Kid Rock zarzucił wokalistce kłamstwo w seksistowskim tweecie.

Jak informowaliśmy, Taylor Swift została gwiazdą wrześniowego numeru magazynu „Vogue” w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym wypowiedziała się między innymi na temat środowiska LGBT+, konfliktu z Kim Kardashian czy politycznych poglądów. Gwiazda zdradziła również, dlaczego podczas wyborów prezydenckich nie wyraziła jasno swojego stanowiska.

„Latem przed wyborami wszyscy mówili: „ Jest obliczona na zyski. Jest manipulantką. Nie jest taka, na jaką wygląda. Jest wężem, kłamcą. To te same obelgi, które ludzie kierowali w stronę Hillary. Czy byłabym odpowiednią rekomendacją? (…) Dosłownie, miliony ludzi chciały, bym zniknęła. Zniknęłam zatem, pod wieloma względami” – skomentowała Taylor.

Wypowiedź ta stała się przedmiotem ataku Kid Rocka na Taylor Swift. 48-letni artysta oskarżył piosenkarkę o przyjęcie lewicowych poglądów politycznych tylko po to, by ożywić karierę filmową. Co więcej, zasugerował, że byłaby ona gotowa świadczyć usługi seksualne za awans w Hollywood. Jego tweet odczytano jako odniesienie do seksu oralnego.

„Taylor Swift zdecydowała się być demokratką, ponieważ chce grać w filmach… Wygląda na to, że będzie ssać nawet klamkę od Hollyweird (Hollywood), aby tylko się tam dostać. Najstarszy ruch w książce. Powodzenia, dziewczyno” – napisał.

Wielu cenionych postaci ze świata mediów stanęło w obronie Taylor, zarzucając muzykowi, że napisał takiego tweeta tylko po to, żeby o sobie przypomnieć. Mimo słów krytyki, Kid Rock nie usunął swojego wpisu i wciąż można znaleźć go na jego Twitterze.

TAYLOR SWIFT O WSPARCIU ŚRODOWISKA LGBT+, KONFLIKCIE Z KIM I ALBUMIE „LOVER”: „NIE WYRAŻAŁAM SWOJEGO STANOWISKA WYSTARCZAJĄCO GŁOŚNO”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here