Amerykańska wokalistka Poppy, która rozpoczynała karierę na YouTubie, właśnie zapowiedziała swój muzyczny powrót. Nowy singiel gwiazdy ukaże się już pod koniec maja.

Po zaprezentowaniu w październiku zeszłego roku albumu „Am I Girl?”, przyszedł czas na nowości. Poppy zapowiedziała właśnie, że 29 maja do sprzedaży i serwisów streamingowych trafi jej kolejny singiel, zapewne zapowiadający nowe wydawnictwo. Jego tytuł to „Scary Mask” i jak już wiadomo, gościnnie pojawi się w nim zespół Fever 333.

Artystka o singlu „Scary Mask” mówiła już w 2018 roku. W wywiadzie dla magazynu „Interview” zdradziła tytuł utworu i zapowiedziała, że jest on efektem współpracy z kimś, z kim od zawsze bardzo chciała pracować.

„Nagrałam nową piosenkę o tytule „Scary Mask” z kimś na featuringu, co jest bardzo ekscytujące. To ktoś, z kim od dawna chciałam współpracować. Jestem wielką fanką ich muzyki, a oni stali się naprawdę popularni w ostatnim czasie. Są bardzo utalentowani. Nie chcę jednak powiedzieć za dużo, bo często to robię” – zdradziła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here