Wstrzymajcie oddech. Wspólny kawałek Ariany Grande z brytyjską wokalistką Duą Lipą istnieje, a jego fragment właśnie pojawił się w sieci. 


ariana-grande-1444985841-list-handheld-0

Dyskografię Ariany Grande zamyka wydany w 2016 roku album ‚Dangerous Woman’.


To prawdziwe pop-emergency dzisiejszego dnia. Do sieci trafił pierwszy fragment wspólnego utworu nagranego przez Arianę Grande oraz Duę Lipę. Piosenka została roboczo zatytułowana ‚Bad to You’, a jej zwiastun niespodziewanie wyciekł w serwisie Audio Mack. Fragment piosenki po kilku godzinach od publikacji został usunięty ze wspomnianego serwisu.

Przypomnijmy, że Dua Lipa podzieliła się wspólnym zdjęciem z Arianą w drugiej połowie stycznia tego roku. Brytyjka wrzuciła wówczas na swój Instagram fotografię wykonaną wspólnie z autorką płyt ‚Dangerous Woman’ i ‚Yours Truly’. Każda z Pań aktualnie pracuje nad swoim premierowym materiałem – Dua Lipa przygotowuje follow-up do debiutanckiego krążka ‚Dua Lipa’, zaś Ariana Grande przymierza się do premiery czwartego albumu w swojej dyskografii.

Jest bardzo w stylu tańcz-i-płacz. To popowy album, przy którym będziesz mógł tańczyć, ale zawiera też dużo smutnych utworów.” mówi Dua o swoim drugim studyjnym krążku. „Piosenki są o bólu serca, są też o przechodzeniu czegoś w rodzaju emocjonalnej manipulacji.”