Album Ariany Grande jest już skończony. Takie informacje opublikował właśnie serwis TMZ, który donosi, że wokalistka zaprezentowała już nowy materiał swojej wytwórni – Republic Records. 


Ariana Grande od ponad roku intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju 2016 roku ‚Dangerous Woman’ wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’. Wszystko wskazuje na to, że prace nad AG4 dobiegły właśnie końca. 

Amerykański portal TMZ przekazał informacje, że Ariana wraz ze swoim managerem – Scooterem Braunem – pojawiła się w siedzibie swojej wytwórni Republic Records, aby zaprezentować premierowy materiał. Doniesienia te potwierdzają relacje artystki na Instastory, w których widać m.in. członków wytwórni.


TMZ potwierdza, że cały album został udostępniony kierownictwu wytwórni Republic Records, które jednogłośnie określiło go mianem „najlepszego” w dotychczasowej karierze Grande. Dodatkowo, portal donosi, iż za produkcję albumu odpowiadają Pharrell i Max Martin, zaś sama wokalistka była zaangażowana w proces twórczy nad każdą piosenką z AG4. 

 

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził jakiś czas temu Pharrell.