Najnowsza okładka brytyjskiego Vogue, na której widzimy Billie Eilish w nowej odsłonie, wzbudziła niemałą sensację wśród internautów na całym świecie. Przełożyło się to na liczbę czytelników najnowszego egzemplarza prestiżowego magazynu – ponad milion osób na całym świecie przeczytała elektroniczną wersję brytyjskiego Vogue.

Bez wątpienia nie można przejść obojętnie obok nazwiska Billie Eilish. Młoda wokalistka zdobyła rekordową liczbę nagród za pośrednictwem swojego debiutanckiego albumu – w tym nagrody Grammy w 2020 roku we wszystkich najważniejszych kategoriach oraz zaśpiewała tytułową piosenkę do Bonda. Ponadto na platformie AppleTV wydała także swój dokument. Zdecydowanie ugruntowała swoją pozycję w branży i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia.

Billie Eilish jest na nowo gotowa podbić szturmem świat muzyczny. Artystka zapowiedziała swój nowy album oraz konsekwentnie wprowadzała swoich sympatyków w nową erę. Rozpoczynając od zmiany charakterystycznej dla siebie fryzury, przechodząc aż do premiery teledysku oraz singla „Your Power” aż do ogłoszenia swojego drugiego albumu. Wydawnictwo „Happier Than Ever” ukaże się już 30 czerwca.

Kolejnym krokiem w nowej erze okazała się okładka do brytyjskiego magazynu Vogue. Wokalistka zaprezentowała na niej odmienny niż dotychczas wizerunek, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród jej sympatyków i nie tylko. Fani chwalili ją za odwagę oraz czują, że artystka znajduje się teraz w dobrym miejscu dla siebie samej.

Naprawdę poczułam się urażona, gdy ludzie mówili: „Dobrze, że czuje się dobrze w swojej większej skórze”. Jezu Chryste?! Dobrze dla mnie? Odwalcie się. Im bardziej internet i świat martwi się o kogoś, kto robi coś, do czego nie są przyzwyczajeni, stawiają to na tak wysokim piedestale, że jest jeszcze gorzej – mówi Billie odnosząc się do zdjęcia zrobionego jej przez paparazzi w październiku, na którym ubrana jest w krótkie spodenki oraz brązową podkoszulkę.

Ludzie zawsze mówią: „Jak twoje młodsze ja czułoby się teraz o tobie?” I w niektórych przypadkach dobrze jest o tym pomyśleć, ale myślę też, że nie powinieneś próbować, nie powinieneś starać się być osobą, jaką będzie wasze przyszłe ja. Powinieneś być dokładnie tym, kim się czujesz i chcesz być w tej chwili, w przeciwnym razie oszalejesz.” – powiedziała Billie w wywiadzie dla Vogue.

Ponadto za sprawą najnowszej okładki Billie Eilish pobiła rekord polubień na platformie Instagram. Szczegóły możecie przeczytać TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here