Już dziś wieczorem rozpocznie się 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Jedną z muzycznych atrakcji, jaką organizatorzy zapewnili na ten wieczór, będzie występ Ani Karwan, znanej z „The Voice” oraz debiutanckiego krążka „Ania Karwan”. W ostrych słowach o wyborze Karwan do obsady tegorocznego Opola wypowiedziała się jedna z byłych reprezentantek Polski na Eurowizji, Lidia Kopania.

Dla tych, którzy nie kojarzą nazwiska Kopania – macie prawo, krótkie przypomnienie. Lidia z niepowodzeniem reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizji 2009, gdzie z balladą „I Don’t Wanna Leave” zajęła 12 miejsce w półfinale, nie otrzymując awansu do finałowej rozgrywki. Wokalistka, która od lat grzeje sobie miejsce w lidze D muzycznego show-biznesu w Polsce, przypomniała o sobie również rok temu, gdzie w skandalicznych słowach skomentowała wybór artystów na polskie preselekcje do Eurowizji.

Jak widać o zainteresowanie ze strony słuchaczów i mediów Kopania postanowiła kolejnym skandalicznym wpisem. Wokalistka odniosła się do wyboru Ani Karwan jako jednej z występujących podczas Opola.

„A Opole, jak zwykle… byle co. Ania Kurwan, brawo TVP” napisała na swoim Facebooku.

Wpis zniknął kilka godzin po publikacji. Jak informuje Pudelek, celebrytka usunęła post po kontakcie ze strony managementu artystki Ani Karwan.

„Nie nam oceniać zachowanie Pani Lidii Kopani, pozostawiamy to jej sumieniu. Na naszą prośbę post został zdjęty, a management Pani Lidii nas przeprosił za całe zajście. Kategorycznie potępiamy natomiast zjawisko hejtu w sieci i uważamy, że należy je piętnować.” wypowiedział się management artystki w komentarzu dla Pudelka.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here