Amerykańscy policjanci zatrzymali 43-letniego Michaela Hunta grożącego uprowadzeniem  piosenkarki Lany Del Rey. Według doniesień zagranicznych mediów zatrzymany 43-latek planował zrealizować swój plan tuż po piątkowym koncercie Amerykanki w Orlando.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Według policyjnego raportu, jaki został opublikowany w Internecie niebezpieczny mężczyzna uzbrojony w nóż został zatrzymany w odległości kilkuset metrów od hali koncertowej Amway Center, w której odbył się występ wykonawczyni przeboju ‚Love’. Postawiono mu zarzut prześladowania oraz próby dokonania porwania z użyciem broni.

Policja zainteresowała się Huntem po anonimowym zgłoszeniu sugerującym możliwość popełnienia przestępstwa przez 43-latka. Mężczyzna nie krył się swoim fanatycznym zainteresowaniem Laną Del Rey – na swoich mediach społecznościowych regularnie umieszczał niepokojące wpisy na jej temat. 

Sama Lana Del Rey postanowiła zabrać głos w sprawie i za pośrednictwem swojego konta na Twitterze podziękowała fanom za troskę oraz poinformowała, że czuje się dobrze.

„Cześć, dzieciaki. Czuję się dobrze, dziękuję za wszystkie wiadomości. Jutro będziemy w Hotlancie, nie mogę się doczekać aż was wszystkich zobaczę. Yachty, mam tu na myśli ciebie” – napisała artystka.