Zespół BeMy został założony przez braci – Mattię i Elliego Rosinskich w dzieciństwie, natomiast zyskał popularność w 2013 roku, kiedy to artyści zajęli  drugie miejsce w słynnym, muzycznym show ,,Must Be the Music”. To ten program sprawił, że Rosinscy zdobyli popularność i wydali debiutancką płytę „Grizzlin”, z której pochodzi ich największy hit „Oxygen”. Bracia wystąpili również jako support Eda Sheerana na warszawskim koncercie w ramach trasy ,,Divide”. Teraz powrócili z niecodzienną inicjatywą Domowego Festiwalu, który szybko zyskał sporą rzeszę fanów.

Przez cztery dni mieliśmy możliwość oglądania darmowych koncertów za pośrednictwem instagramowych kont każdego z wokalistów o określonej godzinie. Co więcej zespół poszukiwał chętnych i aby stać się częścią projektu wystarczyło tylko wziąć udział w rekrutacji! W akcję włączyli się tacy artyści jak: Bovska, Ania Karwan, Artur Sikorski czy Alicja Szemplińska.

Inicjatywa polega na tym, żeby zachęcić ludzi do pozostania w domu. Nam się wydaje, że większość festiwali, które miały się odbyć w tym roku nie będą miały miejsca. Stwierdziliśmy, że przenosimy festiwal do domu, do ludzi” – powiedział  Mattia w rozmowie dla DDTVN.

Nam ich pomysł bardzo przypadł do gustu. Polscy artyści też potrafią zaskoczyć. A Wy co myślicie na ten temat?

View this post on Instagram

Dajcie się adorowac❤️ @bemystagram

A post shared by Artur Sikorski (@artur_sikorski) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here