To nie koniec dobrych wiadomości dla 20-letniej Camili Cabello. Kilka godzin temu oficjalnie ogłoszono, że pierwszy solowy album byłej wokalistki Fifth Harmony – ‚Camila’ – zadebiutował na samym szczycie listy Billboard 200, już teraz możemy potwierdzić, że do szczytu zestawienia najpopularniejszych singli w USA dotarł właśnie jej wielki przebój – ‚Havana’. 


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Przypomnijmy, że kilka godzin temu magazyn Billboard poinformował, że album ‚Camila’ jest aktualnie najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych. Według opublikowanych informacji Camila Cabello zadebiutowała na 1 miejscu listy  Billboard 200 ze sprzedażą na poziomie 119 tys. sztuk.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów wokalistki: pierwszy singiel ze wspomnianego albumu – ‚Havana’ – właśnie stał się najpopularniejszą piosenką w Stanach Zjednoczonych docierając do szczytu zestawienia Billboard Hot100. W najnowszym wydaniu amerykańskiej listy nagrane wspólnie z Young Thugiem ‚Havana’ przesuwa się o jedno oczko w górę wskakując na 1 miejsce Hot100 z pozycji numer 2. To już 23. tydzień w zestawieniu Billboard Hot100 dla przeboju piosenkarki.

Dodajmy, że Camila aktualnie posiada najpopularniejszy krążek oraz najpopularniejszy utwór w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio sztuka ta udała się Rihannie, która na początku 2016 roku triumfowała jednocześnie z albumem ‚Anti’ oraz singlem ‚Work’.