Australijska gwiazda muzyki Sia i jej autorski dramaty muzyczny „Music” zawitają już na VOD i DVD kolejno 12.02 i 24.02. Będzie to film, który za pomocą muzyki poruszy nawet najbardziej zatwardziałych widzów, a tym najmłodszym pozwoli zrozumieć bardzo ciężki temat autyzmu za pomocą barw i świetnie dobranej muzyki.

Dramat muzyczny „MUSIC” to mocny, oryginalny i podniosły artystyczny manifest. Opowiada o magii, którą można dostrzec, gdy ktoś, kto nie potrafi komunikować się za pomocą słów, spotyka ludzi, którzy potrafią słuchać sercem. W rolach głównych występują nominowana do Oscarów zdobywczyni Złotego Globu Kate Hudson („U progu sławy”), zdobywca nagrody Tony Award oraz Grammy – Leslie Odom Jr. („Hamilton”). Maddie Ziegler, która wciela się w rolę tytułowej Music, jest przyjaciółką i muzą Sii od 2014 roku, odkąd wystąpiła w klipie do jej  światowego przeboju „Chandelier”.

Film rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Kate Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Maddie Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu. „MUSIC” łączy w sobie ciepłą opowieść o sile miłości z musicalowymi elementami, które napędzają i wzmacniają historię, przedstawiając widzom barwne życie postaci. Towarzyszą im niesamowite wrażenia dźwiękowe i wizualne, a także taniec, do którego choreografię przygotował Ryan Heffington, długoletni współpracownik Sii.

W filmie „Music” będziemy mogli także usłyszeć aż dziesięć utworów, które są autorskimi projektami Sii. Mają one pogłębić doznania filmu i utworzyć przed naszymi oczami świat na podstawie dźwięków i barw. Będzie on surowy, a zarazem magiczny i kolorowy, co może być bardzo ciekawym doznaniem dla wszystkich, którzy się za niego zabiorą.

Zdjęcia i informację zawdzięczamy Galapagos Films :)!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here