Na ten moment czekało z pewnością wielu polskich fanów Pink. Wokalistka w ubiegłym tygodniu zapowiedziała europejską część trasy koncertowej – promującą album „Beautiful Trauma” – a na liście państw, które odwiedzi gwiazda znalazła się m.in. Polska. Właśnie poznaliśmy oficjalne szczegóły koncertu artystki w naszym kraju.

Informacja, o planowanej europejskiej trasie koncertowej promującej krążek „Beautiful Trauma”, obejmującej także Polskę pojawiła się już pod koniec ubiegłego tygodnia. Tymczasem poznaliśmy już wszystkie oficjalne szczegóły wydarzenia. Koncert odbędzie się już w przyszłym roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Datę koncertu Pink zaplanowano na sobotę 20 lipca przyszłego roku. Oprócz Polski piosenkarka znana m.in. z przebojów „Sober”, „So What” czy „What About Us” odwiedzi m.in. Wielką Brytanię, Niemcy oraz Szwajcarię.

Przypomnijmy, że dyskografię P!nk zamyka wydany rok temu album „Beautiful Trauma”, który okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym. Płyta dotarła do szczytu zestawienia najpopularniejszych krążków w kilkudziesięciu krajach na całym świecie m.in USA, czy  Wielkiej Brytanii, zaś dotychczasowe single podbiły listy przebojów na całym świecie.

Oficjalny plakat promujący trasę znajdziecie poniżej.

P!nk ‚Beautiful Trauma’: stabilna podróż po bezpiecznych ścieżkach popu [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here