Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Ósmy studyjny krążek amerykańskiej artystki, zatytułowany „Hurts 2B Human”, od dnia dzisiejszego jest dostępny na półkach sklepowych i serwisach streamingowych.

Nowy longplay P!nk to następca dobrze przyjętego krążka „Beautiful Trauma”, który okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w Wielkiej Brytanii oraz USA. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „What About Us” czy „Beautiful Trauma”.

Na premierowym albumie wokalistki zatytułowanym „Hurts 2B Human” znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji, a gościnnie udzielają się Wrabel, Khalid, Cash Cash czy Chris Stapleton. Nad płytą P!nk pracowała z takimi artystami jak: Max Martin, Shellback, Julia Michael, Nate Ruess, Greg Kurstin i Billy Mann, a także po raz pierwszy z Teddym Geigerem, Sashą Sloan, Beckiem i Sią. Przypomnijmy, że pierwszy singiel zapowiadający album „Walk Me Home” dotarł do 8 miejsca zestawienia UK Charts

Album w Polsce ukazał się pod naszym patronatem.

Pełną tracklistę oraz odsłuch krążka „Hurts 2B Human” znajdziecie poniżej.

1. Hustle
2. (Hey Why) Miss You Sometime
3. Walk Me Home
4. My Attic
5. 90 Days featuring Wrabel
6. Hurts 2B Human featuring Khalid
7. Can We Pretend featuring Cash Cash
8. Courage
9. Happy
10. We Could Have It All
11. Love Me Anyway featuring Chris Stapleton
12. Circle Game
13. The Last Song Of Your Life

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here