P!nk to zdecydowanie jedna z największych showmanek w historii popkultury. Wielu fanów od lat marzy o tym, by to właśnie ona była gwiazdą któregoś z Halftime Show na Super Bowl. Jak się okazuje, piosenkarka dostała taką propozycję, jednak ją odrzuciła. Dlaczego?

P!nk pojawiła się na okładce najnowszego wydania prestiżowego magazynu „Billboard”. Poza pięknymi zdjęciami, w numerze pojawił się również obszerny wywiad z artystką. Jedno z zadanych jej pytań dotyczyło potencjalnego występu na Super Bowl. Warto wspomnieć o tym, że w 2018 roku P!nk wykonała na imprezie hymn Stanów Zjednoczonych, jednak wciąż nie zagrała na Halftime Show Super Bowl, czyli przerwie między rozgrywkami, w trakcie której popularni artyści dają koncert trwający kilkanaście minut. P!nk oficjalnie potwierdziła, że dostała propozycję, by zagrać w 2019 roku przed milionami widzów na całym świecie, ale ją odrzuciła ze względu na kontrowersje.

„Prawdopodobnie uklęknęłabym i została wyprowadzona” – odpowiedziała, nawiązując do historii jednego z graczy futbolu amerykańskiego – Colina Kaepernica.

„Powinni dać taką możliwość Janet Jackson. To właśnie ona powinna wystąpić na Super Bowl. Słyszałam też pogłoski o Jennifer Lopez i o Rihannie – one wszystkie na to zasługują. Powinni dać tę możliwość, z powodu kontrowersji, tylko Afroamerykankom lub Latynoskom” – dodała.

Wywiad z P!nk odbył się na kilka dni przed oficjalnym ogłoszeniem, że to właśnie Jennifer Lopez i Shakira będą głównymi gwiazdami Halftime Show 2020. Kilka tygodni temu, w jednym z wywiadów, Rihanna również przyznała, że odrzuciła propozycję zagrania na Super Bowl, bowiem „nie chciała się sprzedać”.

Rihanna odrzuciła propozycję występu na Super Bowl: „Nie mogłam się sprzedać”

TO JUŻ OFICJALNE: Shakira i Jennifer Lopez wystąpią razem na Super Bowl 2020!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here