Kilka tygodni temu P!nk w programie ‚Watch What Happens Live with Andy Cohen’ zagadkowo zasugerowała, że jakiś czas temu nagrała wspólnie z Christiną Aguilerą utwór. W rozmowie z brytyjskim The Sun 38-letnia artystka zdradziła trochę więcej informacji na temat nadchodzącego duetu Pań.

Pierwsze informacje na temat kolaboracji P!nk z Aguilerą pojawiły się w październiku – wykonawczyni przeboju ‚What About Us’ wyznała wówczas w programie ‚Watch What Happens Live’, że jakiś czas temu nagrała z XTiną kawałek.

„Może już współpracowałyśmy, może nie współpracowałyśmy.” wyznała wokalistka z uśmiechem na twarzy. „Nie wiem czy mogę to powiedzieć, ale właśnie to zrobiłam.dodała udzielając wymijającej odpowiedzi na pytanie o to, czy duet z Christiną rzeczywiście powstał.

W ostatniej rozmowie z brytyjskim The Sun gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości: nowa kolaboracja Pań, pierwsza od czasu wydanego kilkanaście lat temu singla ‚Lady Marmalade’, istnieje i została nagrana… dwa lata temu.

Nagrałyśmy duet na jej album, nie wiem kiedy wyjdzie, ale jest cudowny.” wyznała P!nk. „Zrobiłyśmy to dwa lata temu, nie pamiętam tytułu, ale ona brzmi niesamowicie.” dodała piosenkarka.

Recenzję najnowszego albumu P!nk możecie przeczytać TUTAJ


Sam Smith ‚The Thrill of It All’: głos przesiąknięty bólem złamanego serca [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here