W ostatnim czasie producent muzyczny Dr. Luke w mediach pojawia się w kontekście swojego sporu sądowego z amerykańską wokalistką Keshą. Okazuje się jednak, że nie tylko autorka przeboju ‚Praying’ nie darzy Luke’a sympatią: na temat producenta przebojów m.in. Katy Perry i Kelly Clarkson w ostatnim czasie wypowiedziała się również P!nk.

Amerykańska wokalistka, której najnowszy album ‚Beautiful Trauma’ ukaże się już w przyszłym tygodniu, w wywiadzie dla The New York Times przyznała, że – delikatnie mówiąc – nie przepada za Łukaszem Sebastianem Gottwaldem.

Nie wiem co tam się wydarzyło.” wyznała piosenkarka na temat stosunków na płaszczyźnie Dr. Luke – Kesha. „Ale wiem, że niezależnie od tego co Dr. Luke zrobił, lub nie zrobił, to jest to jego karma i na nią zasłużył, bo nie jest dobrym człowiekiem.”

Powiedziałam mu to prosto w twarz i z nim nie pracuję. On nie robi dobrych piosenek, nie jest miłą osobą, nie postępuje dobrze nawet wtedy, gdy ma ku temu szansę, a zatem nie jest mi przykro z powodu jego sytuacji.”  dodała gwiazda.

Przypomnijmy, że P!nk współpracowała z Dr. Luke’m przy okazji swojego czwartego albumu: amerykański producent odpowiedzialny jest za produkcję trzech utworów z krążka ‚I’m Not Dead’.


Miley Cyrus ‚Younger Now’ : bez muzycznych wstrząsów, bez dziewczyny z ‚Bangerz’ [recenzja]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here