Madonna jest jedną z największych inspiracji muzycznych 38-letniej P!nk – amerykańska piosenkarka nigdy nie ukrywała swojej sympatii dla królowej popu. Występując jako gość w programie ‚Watch What Happens Live’ autorka przeboju ‚What About Us’ po raz kolejny wypowiedziała się na temat starszej koleżanki z branży.

Madonna to jedna z większych muzycznych inspiracji dla szeregu współczesnych gwiazd. Na temat swojej fascynacji królową popu głośno wypowiadali się m.in. Britney Spears, Justin Bieber, Ariana Grande, Rihanna, a także P!nk. Ta ostatnia opowiedziała niedawno o tym, jaką rolę w jej dorastaniu oraz karierze zawodowej odegrała Madonna.

„Dorastałam jako mała dziewczynka w Doylestown, w Pensylwanii… Ona po prostu miała taką siłę, jakiej nie widziałam wokół siebie. Była nieskruszona, mądra i błyskotliwa. Za to samo pokochałam Janis Joplin, obie były błyskotliwe i obie przechytrzyły ludzi. Nigdy nie straciła tej siły. Robiła to, co chciała. Była utalentowana i potrafiła tak tańczyć… jej ubrania, rzeczy, które mówiła, później książka ‘SEX’… Po prostu ją kocham. Kocham ją” wyznała gwiazda.

Pierwsze spotkanie Pań odbyło się w studiu niegdyś popularnego show ‚Regis and Kelly’ w 2003 roku. Królowa popu promowała wówczas autorską książkę dla dzieci o tytule ‘Jabłka Pana Peabody’ego’, natomiast P!nk wystąpiła w charakterze gościa muzycznego wykonując singiel ‘Trouble’ ze swojego trzeciego albumu studyjnego o tytule ‘Try This’. Również to wspomnienie stało się przedmiotem rozmowy wokalistki z Cohenem.

„Poznałam ją. Jest przerażająca. Gdzie to było? U Regis i Kelly’ego. Powiedziałam tylko: ‘Hej…’, weszłam do garderoby i usiadłam. Ona się przygotowywała, w całej swojej wspaniałości i odwadze. Pomyślałam sobie: ‘Wow, gdybym miała choć trochę z jej odwagi…’ wspominała z rozbawieniem.

W kuluarach nieoficjalnie mówi się o tym, że to właśnie P!nk miała pierwotnie pojawić się u boku Madonny podczas pamiętnego występu na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards w 2003 roku. Jak wiadomo, współpraca Pań nie doszła do skutku, a na scenie zamiast P!nk wystąpiły Britney Spears i Christina Aguilera.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here