Konflikt P!nk i Christiny Aguilery był jednym z gorących tematów wczesnych lat XXI wieku, kiedy obie Panie budowały swoją markę na rynku muzycznym. Promująca swój ostatni album ‚Beautiful Trauma’ P!nk pojawiła się w programie ‚Watch What Happens Live with Andy Cohen’, w którym zdradziła kilka szczegółów dotyczących ich relacji. 

Teraz, niemalże 16 lat później, po negatywnych emocjach nie ma już śladu. Kiedy gospodarz show Andy Cohen rozpoczął temat dawnego konfliktu między Paniami, P!nk opowiedziała o sytuacji, jaka miała miejsce podczas jednej z imprez w klubie, na której pojawiły się obydwie piosenkarki.

„Byłyśmy bardzo młode i niedoświadczone w tej kwestii. Jestem alfą, ona też nią jest, z tym, że ja zwykłam rozwiązywać kłótnie fizycznie, a ona werbalnie. Jesteśmy inne, bardzo inne. Byłyśmy naprawdę młode i świeże. Kobiety muszą się nauczyć, jak wspierać się wzajemnie. To nie jest coś, czego uczą nas na podwórku. Właściwie, to raz zamachnęła się na mnie w klubie, co było zabawne. Pomyślałam sobie: Co tu się wyrabia? Co ty właśnie…? Co się dzieje? Obecnie między nami jest w porządku. Spójrz, ona jest bardzo utalentowana, ja też miewałam gorsze dni. Jest bardzo uroczą osobą. Spotkałyśmy się w ‚The Voice’. To było zabawne, śmiałam się. Nie widziałyśmy się od wielu, wielu lat, stałyśmy się mamami. Dorosłyśmy i przytuliłyśmy się. To takie zwyczajne i czuję się z tym naprawdę dobrze. Ponadto, nagrałyśmy razem piosenkę wyznała P!nk. 

Gwiazda zapowiedziała także, że widzi szansę na nagranie kolejnego utworu z Aguilerą. Wszystko za sprawą telefonu od jednej z oglądających, która zapytała, czy P!nk chciałaby ponownie wejść do studia nagraniowego z dawną rywalką.

„Może już współpracowałyśmy, może nie współpracowałyśmy.” wyznała wokalistka z uśmiechem na twarzy. „Nie wiem czy mogę to powiedzieć, ale właśnie to zrobiłam.dodała udzielając odpowiedzi na pytanie.

Przypomnijmy, że wzajemna niechęć wokalistek ma swoje korzenie w 2001 roku: to właśnie wtedy premierę miał sławetny singiel ‚Lady Marmalade’ nagrany przez Lil’ Kim, Myę oraz P!nk i Christinę Aguilerę. Jak autorka przeboju ‚What About Us’ wspominała później w dokumencie stacji VH1 ‚Behind The Music’ z 2009 roku, gwiazda była bardzo rozczarowana specjalnym traktowaniem swojej koleżanki z branży.

„Ron Fair wszedł do środka. Nie przywitał się z żadną z nas, tylko powiedział: Która partia jest najwyższa? W której najwięcej się śpiewa? Christina je otrzyma. Wstałam i powiedziałam mu: Hej, jak się masz? Miło, że się przedstawiłeś. Jestem P!nk i ona nie dostanie tak po prostu tych zwrotek. Myślę, że po to zwołano to pieprzone spotkanie” wyznała wówczas P!nk.

Wokalistka w ostatnim wywiadzie dla The New York Times wyznała również, że nigdy nie czuła się, że jest na tym samym poziomie sławy, co świętujące wówczas największe triumfy Britney Spears i Christina Aguilera. Całą wypowiedź można przeczytać TUTAJ.


http://www.luvpop.pl/natalia-nykiel-sukces-napedza-rozwoj-chcemy-isc-caly-czas-przodu-wywiad/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here