Pierwotnie zakładano, że drugim singlem P!nk z albumu ‚Beautiful Trauma’ będzie kawałek wspólnie nagrany z Eminemem – ‚Revenge’. W ostatniej chwili wytwórnia piosenkarki zmieniła jednak zdanie, a następcą przebojowego ‚What About Us’ został kawałek tytułowy. 

Jak się okazuje teledysk do utworu ‚Revenge’ został zrealizowany kilka miesięcy temu. Wokalistka w rozmowie z jednym z brytyjskich dzienników wyznała, że efekt końcowy był jednak straszny, zaś klip do duetu z Eminemem… nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Nakręciliśmy klip i to było straszne. Nigdy się nie ukaże.” wyznała piosenkarka. „Coś po prostu nie grało, a i czas na premierę był nieodpowiedni.”

38-letnia wokalistka zdradziła również, iż w teledysku do ‚Revenge’ nie pojawiał się sam raper, a w klipie pojawiały się jedynie osoby łudząco podobne do Eminema.

Wyglądałam potwornie, to było straszne. Całe szczęście, że Eminem nie brał w tym udziału. Jeśli by był, to byłabym jeszcze bardziej zażenowana. Mieliśmy osoby przypominające Eminema, teledysk do ‚Beautiful Trauma’ jest lepszy” dodała gwiazda.

Swój nowy studyjny album amerykańska wokalistka P!nk wydała w połowie października tego roku. ‚Beautiful Trauma’, które do tej pory promowane było przez lead-singiel ‚What About Us’ i utwór tytułowy, zadebiutowało na samym szczycie amerykańskiego zestawienia Billboard 200. Recenzję najnowszego albumu P!nk możecie przeczytać TUTAJ

P!nk ‚Beautiful Trauma’: stabilna podróż po bezpiecznych ścieżkach popu [RECENZJA]


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here