W ostatnim wywiadzie P!nk dla The New York Times wokalistka poruszyła wiele interesujących kwestii: wykonawczyni ‚What About Us’ odniosła się m.in. do osoby Dr. Luke’a, wypowiedziała się również na temat swoich koleżanek z branży. 

38-letnia artystka , której najnowszy album ‚Beautiful Trauma’ ukaże się już w najbliższy, w wywiadzie dla The New York Times wyznała, że nigdy nie była tak popularna jak Britney Spears czy Christina Aguilera.

Nigdy nie wygrywałam konkursów popularności.” oświadczyła P!nk. „Nigdy nie byłam tak wielka jak Britney czy Christina. Jeśli spojrzysz na jakikolwiek artykuł o popowej muzyce, to nie jestem tam wspominana – moje nazwisko tam się nie pojawia. Ale pomimo tego nadal znowu tu jestem, tuż pod falą, utrzymując się (org. duck-diving).”

Wokalistka wypowiedziała się także na temat trudności piosenkarek po przekroczeniu 35. roku życia, jakie związane są z puszczaniem utworów w popularnych amerykańskich rozgłośniach radiowych.

Miałam całe spotkanie typu, wiesz: „Przygotuj się, oni nie grają dziewczyn powyżej 35. roku życia w stacjach typu TOP40″. Są wyjątki, ale wyjątkami są piosenki, a nie artyści – chyba że jesteś Beyonce.” dodała gwiazda.

P!nk nie powinna mieć powodów do narzekania: jej aktualny singiel – ‚What About Us’ – aktualnie jest 13. najpopularniejszą piosenką graną w amerykańskich rozgłośniach typu Top 40. Utwór znajduje się w trakcie tendencji wzrostowej, docierając do niemalże 40 milionów słuchaczy w Stanach Zjednoczonych.


Miley Cyrus ‚Younger Now’ : bez muzycznych wstrząsów, bez dziewczyny z ‚Bangerz’ [recenzja]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here