W ostatnich dniach, pandemia koronawirusa to temat numer jeden na całym świecie. Gwiazdy popu zachęcają fanów do pozostania w domu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, P!nk przyznała, że pokonała wirusa z Wuhan. Przy okazji skrytykowała rząd.

Największe gwiazdy muzyki mocno zaangażowane są w akcję #zostanwdomu. Artyści tacy jak Madonna, Justin Bieber czy Miley Cyrus apelują do fanów, by dbali o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i swoich bliskich. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, również P!nk zabrała głos w tej sprawie. Wokalistka przyznała, że zdiagnozowano u niej koronawirusa. Nie zabrakło słów krytyki pod adresem rządzących.

„Dwa tygodnie temu, ja i mój trzyletni syn Jameson wykazywaliśmy objawy COVID-19. Na szczęście, nasz lekarz miał dostęp do testów, a ja otrzymałam wynik pozytywny. Moja rodzina schroniła się w domu i odbywaliśmy kwarantannę przez ostatnie dwa tygodnie, po otrzymaniu instrukcji od naszego lekarza. Kilka dni temu zostaliśmy ponownie przetestowani i teraz na szczęście jesteśmy oboje negatywni. To absolutna parodia i niepowodzenie naszego rządu, by nie uczynić testów bardziej dostępnymi. Ta choroba jest poważna i prawdziwa. Ludzie muszą wiedzieć, że dotyka młodych i starych, zdrowych i chorych, bogatych i biednych. Musimy zapewnić bezpłatne i szerzej dostępne badania, aby chronić nasze dzieci, nasze rodziny, naszych przyjaciół i nasze społeczności. Aby wesprzeć pracowników służby zdrowia, którzy codziennie walczą na linii frontu, przekazuję 500 000 dolarów na fundusz ratunkowy szpitala Temple University Hospital w Filadelfii. Ponadto przekazuję 500 000 dolarów na kryzysowy fundusz ratunkowy COVID-19 burmistrza miasta Los Angeles. DZIĘKUJEMY wszystkim pracownikom służby zdrowia i wszystkim na świecie, którzy tak ciężko pracują, aby chronić naszych bliskich. Jesteście naszymi bohaterami! Zostańcie w domu. Proszę” – napisała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here