Kultowi Przyjaciele powracają na ekrany. Już 27 maja na HBO Max trafi specjalny odcinek, w którym u boku dobrze znanej obsady pojawią się największej światowe gwiazdy. 

Słynny amerykański sitcom o paczce przyjaciół z Nowego Jorku obchodził w zeszłym roku swoje 25-lecie. Z tej okazji platforma HBO Max przygotowała wyjątkowy odcinek „Friends: The Reunion”. W ramach specjalnego programu cała główna obsada serialu, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer, spotkała się po latach, by opowiadać o kultowej produkcji i wspólnie celebrować jej dziedzictwo.

W „Friends: The Reunion” udział wzięły również inne dobrze znane gwiazdy, które pracowały przy „Przyjaciołach” i przyczyniły się do sukces serialu, bądź są jego fanami – wśród nich chociażby Justin Bieber, Lady Gaga i grupa BTS. Pełna lista poniżej.

Za reżyserię programu odpowiada Ben Winston, natomiast Marta Kauffman, Kevin Bright i David Crane czyli oryginalni producenci „Przyjaciół”, są producentami wykonawczymi.

Dzisiaj opublikowany został również pierwszy zwiastun. Premiera w USA już 27 maja.

Justin Bieber wystąpi w Polsce?! Fani nie mają wątpliwości po TYM wpisie

Rodzina Gucci ostro krytykuje film „House of Gucci” z Lady Gagą

Alternatywny klip do „Born This Way” trafił do sieci! Lady Gaga mówiła o nim już 10 lat temu

Patrizia Reggiani oburzona postawą Lady Gagi. Piosenkarka zagra kobietę w filmie „House of Gucci”

Coldplay oskarżeni o skopiowanie Lady Gagi! O co chodzi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here